Skocz do zawartości

Welcome to Ts-4Games.pl - Publiczny Serwer TeamSpeak3 dla Graczy | Free Public TeamSpeak3 for Players
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

Wiedźmin 3 odświeżony! Są trzy powody, by wrócić do gry


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Misiek

Misiek

    Lubię pisać :)!

  • Redaktor
  • 335 postów

wiedzmin-3-rtx-next-gen-ps5-xbox-obsuwa-

Studio CD Projekt Red w końcu pokazało, jakie usprawnienia zamierza niebawem dodać do gry Wiedźmin. Przeznaczone są one przede wszystkim dla graczy z nowymi konsolami do gier i wydajnymi komputerami PC. Na szczęście i posiadacze tych starszych mają na co czekać.

To miłe, że zdaniem znacznej części zawodowych krytyków gra Wiedźmin 3 jest jedną z najlepszych gier CRPG w historii tego gatunku. Grę stworzyło polskie studio CD Projekt Red, jest ona też adaptacją powieści i opowiadań pióra polskiego pisarza, Andrzeja Sapkowskiego. Gra jest wyjątkowo udana, a gracze cały czas do niej wracają.

Czytaj też:

Tym bardziej cieszy fakt, że już 14 grudnia pojawi się darmowa aktualizacja do gry w wersji na PC, PlayStation i Xboxa. W przypadku konsol do gier aktualizacja wprowadzi obsługę bieżącej generacji tych urządzeń, a konkretniej ich mocy obliczeniowej. Udoskonaleń graficznych doczeka się też wersja na PC. Wszystkie wersje, w tym na starsze konsole, otrzymają też nieco dodatkowej zawartości. Co konkretnie?

Wiedźmin 3 Next-Gen Update. Trzy najważniejsze nowości: w grafice, w treści i… w zrzutach ekranowych.

Posiadacze wersji na PC otrzymają dostęp do Trybu Foto, który – podobnie jak ów tryb w innych grach – zapewni możliwość ustawiania wirtualnej kamery względnie dowolnie i rejestrowania w ten sposób efektownych zrzutów ekranowych. CD Projekt Red zapowiada wręcz, że niebawem odbędzie się konkurs na najlepsze wirtualne zdjęcie z gry. Szczegóły wkrótce.

Do wersji PC dodany też zostanie nowy tryb kamery, który umieści ją bliżej Geralta. Kamerę przy tym będzie można dostosowywać do sytuacji, w tym do standardowej eksploracji, do walki, czy do jazdy na Płotce. Posiadacze nowoczesnych kart graficznych będą teraz dodatkowo mogli włączyć symulację śledzenia promieni (ray tracing) dla oświetlenia i cieniowania. Dodany też zostanie tryb graficzny Ultra, dodający ponad to więcej szczegółów do elementów otoczenia i postaci trzecioplanowych.

Posiadacze konsol bieżącej generacji otrzymają dwa nowe tryby graficzne. Jeden będzie starał się wycisnąć z PlayStation 5 i Xboxa Series jak największą liczbę klatek na sekundę, drugi jak najwyższą szczegółowość graficzną. Dodatkowo, posiadacze Xboxa Series X i PS5 (a więc nie Xboxa Series S) mogą liczyć na dodatkowe elementy graficzne, w tym śledzenie promieni czy cieniowanie ambient occlusion, które precyzyjniej za pomocą światłocienia osadza obiekty w świecie gry. Posiadacze PlayStation 5 mogą też liczyć na wykorzystanie pełni możliwości gamepada DualSense.

Na wszystkich platformach poza Nintendo Switch gra doczeka się też poprawek w animacji ruchu Geralta oraz w regulacji rozmiaru napisów w scenkach przerywnikowych (te można będzie pauzować). Wszystkie wersje zostaną też uaktualnione o dodatkowe przedmioty związane z serialem na Netfliksie, w tym o wszystkie miecze, jakie dzierżył Henry Cavill. Wszystkie wersje poza switchową mogą też liczyć na poprawki wizualne, dokonane za sprawą optymalizacji silnika gry: co wpływa na rozdzielczość tekstur, jakość roślinności czy rozdzielczość cieniowania.

Aktualizacja jest darmowa dla wszystkich posiadaczy gry.Wiedźmin 3 odświeżony! Są trzy powody, by wrócić do gry

Wyświetl pełny artykuł
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Szukasz darmowego serwera TeamSpeak3 do rozmawiania ze znajomymi? Oferujemy stabilny i sprawdzony już od ponad 9 lat działający serwer TeamSpeak3 jakim jest Ts-4Games.pl. Znajdziesz u nas darmowe kanały prywatne jak i VIP. Administracja zawsze Ci pomoże jeżeli tylko będziesz potrzebować pomocy. Serdecznie zapraszamy na darmowy publiczny serwer teamspeak3 - Ts-4Games.pl Free Public TeamSpeak3 - Ts-4Games.pl Publiczny Serwer TeamSpeak3 dla każdego! Klany gier takich jak WoT, LoL, MT2, CS:GO, Aion. Free Speak, Free Channels.